Cembrit Windstopper Extreme 

Specialios paskirties plokštė vėdinamų fasadų ar apdarinių sienų įrengimui.

Cembrit Windstopper Basic

Cembrit Construction 

Cembrit Multi Force 

Itin aukšto atsparumo statybinės plokštės vidaus patalpų įrengimui.

Cembrit Permabase

Cembrit Multi Force 

Cembrit Multi Force - smūgiui, garsui ir ugniai atspari statybinė plokštė kokybiškoms statyboms

„Cembrit Multi Force“  yra patvaraus pastato, funkcionali statybinė plokštė, dažniausiai naudojama pertvarų ir sienų įrengimui, kur reikalingas atsparumas smūgiams ir ugniai, bei gera garso izoliacija. Plokštės skirtos naudoti bendrų ar intensyvaus ekploatacinio rėžimo patalpų sienų ir lubų įrengimui. „Cembrit Multi Force“ plokščių paviršius yra lengvai dažomas, todėl jis taip pat gali būti naudojamas kartu su kitomis dekoratyviomis paviršių dangomis. Nereikalaujanti ypatingos priežiūros „Multi Force“ plokštė atlieka daugybę funkcijų.

Cembrit Windstopper Extreme

Cembrit Windstopper Extreme – atitvarinių konstrukcijų plokštė atspari ugniai

„Cembrit Windstopper Extreme“ pasižymi labai mažu pasipriešinimu vandens garų laidumui, todėl drėgmė iš pastato gali lengvai pasišalinti. Dėl unikalus gamybos proceso, madžiagos paviršius išlieka natūraliai grubus paviršius. Dėl šių ypatybių šilumos izoliacija gali būti glaudžiama prie vidinės plokštės pusės. Plokštė yra atspari puvimui ir grybelių augimui, bei gali atlaikyti didelius oro sąlygų ir klimato svyravimus. „Cembrit Windstopper Extreme“ gali būti naudojamos kaip laikinas fasadas, neuždengtas kita apdaila, iki 12 mėnesių laikotarpiui.

Cembrit Windstopper Basic

Cembrit Windstopper Basic

„Cembrit Windstopper Basic“ yra speciali konstrukcinių plokščių rūšis, turinti vėjo nepraleidžiančią išorinių sienų membraną. Plokštė susideda iš pilkojo cemento ir kalkakmenio užpildo, sutvirtinto specialiai parinkta fibro medžiaga, kuri gali sugerti ir išleisti drėgmę, nepaveikdama plokštės ilgaamžiškumo, tvirtumo ar eksploatacinių savybių.

Cembrit Construction

Cembrit Construction - natūraliai pilka, nepadengta statybinė plokštė

Cembrit Construction yra neapdorota statybinė plokštė, skirta naudoti pastato išorinėms atitvaroms, suteikdama joms autentišką, grubaus fibrocemento išraišką. Dėl atsparumo išoriniams klimato veiksniams ir aplinkos sąlygoms, plokštės gali būti naudojamos fasadų, cokolių ar patalpų, kur laikomi gyvuliai, sienų apdailai. „Cembrit Construction“ yra produktas pagamintas iš natūralių medžiagų, todėl atskirų plokščių atspalvis gali skirtis. Tai suteiks aptaisomam paviršiui dar daugiau žaismo.

Cembrit Permabase

Cembrit Permabase – pagrindo plokštė vėdinamiems tinkuojamiems fasadams.

Sustiprinta, stabili ir lengva cemento pagrindu pagaminta atraminė lenta su siaurėjančiais kraštais palengvina nematomos sandūrinės jungties montavimą. Patvirtinta naudoti su visais populiariausias tinkais, „Cembrit Permabase“ plokštėje „nevaikšto“ šiluma ir drėgmė ir kartu su sustiprintais siaurėjančiais kraštais, leidžiančiais tvirtinimus montuoti arti lentos kraštų, sumažina padengtų dangų įtrūkimų riziką.