Cembrit Windstopper Extreme 

Specializuotoms bendrosios paskirties ar pusiau-matomoms aplikacijoms.

Cembrit Windstopper Basic

Cembrit Construction 

Cembrit Multi Force 

Didelio našumo statybinės lentos vidaus reikmėms

Cembrit Permabase

Cembrit Multi Force 

Cembrit Multi Force - smūgiui, garsui ir ugniai įvertinta vidinė statybinė lenta

„Cembrit Multi Force“  yra tvirtas pastatas ar funkcinė plokštė, populiariai naudojama pertvaroms ir audinių pamušalams, kur reikalingas atsparumas smūgiams ir ugniai, bei garso izoliacija. Skirtas naudoti bendrose intensyvaus judėjimo zonų sienose ir lubose. „Cembrit Multi Force“ paviršius yra lengvai dažomas, todėl jis taip pat gali būti naudojamas su kitomis dekoratyvinėmiss dangomis. Lengvai valomas ir gerai įvertinamas „Multi Force“ siūlo daugybę funkcijų.

Cembrit Windstopper Extreme

 Cembrit Windstopper Extreme - apkalų plokštė atspari ugniai

„Cembrit Windstopper Extreme“ pasižymi labai mažu atsparumu garams, todėl drėgmė iš pastato vidaus gali lengvai praeiti į išorę. Unikalus gamybos procesas nesuspaudžia medžiagos, todėl lieka natūraliai grubus paviršius ir izoliacija gali būti dedama tiesiai į vidinę plokštės pusę. Plokštė yra labai atspari puvimui ir grybelių augimui, bei gali atlaikyti didelius oro ir klimato sąlygų svyravimus.  „Cembrit Windstopper Extreme“ gali veikti kaip laikinas fasadas iki 12 mėnesių.

Cembrit Windstopper Basic

Cembrit Windstopper Basic

„Cembrit Windstopper Basic“ yra speciali konstrukcinių plokščių rūšis, turinti vėjo nepraleidžiančią išorinių sienų membraną. Plokštė susideda iš pilkojo cemento ir kalkakmenio užpildo, sutvirtinto specialiai parinkta fibro medžiaga, kuri gali sugerti ir išleisti drėgmę, nepaveikdama plokštės ilgaamžiškumo, tvirtumo ar eksploatacinių savybių.

Cembrit Construction

Cembrit Construction - natūraliai pilka danga bei statybinė lenta

Cembrit Construction yra išorinė žemės ūkio ir statybos statybinė plokštė. Dėl atsparumo oro sąlygoms gali būti naudojama kaip visiškai atidengta lietaus stiklo danga arba kaip plokštė, užpildas, fasadas ar sofitas. Dėl didelio stiprumo ir tankio turi gerą atsparumą smūgiams. „Cembrit Construction“ gali būti plaunamas slėginiu valymo būdu, idealiai tinka patalpoms, kuriose žadama laikyti gyvulius arba kurias reguliariai reikia valyti. „Cembrit Construction“ gali būti naudojamas kaip laminato pagrindas net ir be gruntavimo, taip pat Classic yra ypač populiarus kompozicinėse plokštėse.

Cembrit Permabase

Cembrit Permabase - atraminė plokštė dekoratyvinei išorinei apdailai

Sustiprinta, stabili ir lengva cemento pagrindu pagaminta atraminė lenta su siaurėjančiais kraštais palengvina nematomos sandūrinės jungties montavimą. Patvirtinta naudoti su visais populiariausias tinkais, „Cembrit Permabase“ plokštėje „nevaikšto“ šiluma ir drėgmė ir kartu su sustiprintais siaurėjančiais kraštais, leidžiančiais tvirtinimus montuoti arti lentos kraštų, sumažina padengtų dangų įtrūkimų riziką.