Fibrocementinės plokštės. Ilgaamžė statybą. Aukštos kokybės fibrocementas. Estetiškos fasado plokštės. Modernios fasado plokštės

 

Fibrocementas - įsišaknijęs istorijoje

Nuo popieriaus iki fibrocemento 

Fibrocemento gamybos procesą 1890-aisiais išrado austras Ludwigas Hatschekas. Po 7 metų eksperimentavimų jis sujungė celiuliozę, sutvirtindamas pluoštus ir cementą vandenyje.

Fibrocemento gamybos procesas atrodė taip: šis skiedinys buvo pilamas į popieriaus gamybos mašiną, iš esmės cilindrinį sietą, besisukantį su skiediniu. Tuomet kietosios medžiagos nusėdo ant sietelio, kuris kiekvieną kartą besisukdamas pritraukdavo kietųjų dalelių sluoksnį ir gamintojas pernešė ši sluoksnį ant ištisinio diržo. Tuomet tie sluoksniai buvo sukonstruojami iki norimo storio, pašalinami ir, jei reikia, suslegiami. Taip ir gimė fibrocementas. Toks procesas yra užpatentuotas, kaip „Eternit“ procesas.

Fibrocemento savybės

Priežiūros nereikalaujantis

Ilgalaikis

Lengvai instaliuojamas 

Lengvo svorio

Lengvai valomas

Atsparus smūgiui 

Nedegus

15 metų garantija

Atsparus orams

Atsparus chemikalams

Platus spalvų diapazonas

 

Fibrocementas - daug stiprybių turinti statybinė medžiaga

Žmogaus sukurti PVA pluoštai jau seniai pakeitė mineralinį pluoštą, o dabar į skiedinį dedama kitų kietųjų dalelių, kad būtų užtikrintos skirtingos eksploatacinės savybės. Spalvos dabar dažnai dedamos ant paviršiaus arba į skiedinį, taip pat atliekamas papildomas kietinimas, siekiant sustiprinti medžiagas ir pagreitinti procesą, tačiau esminė proceso esmė - „Hatschek“ mašina ir „stebuklingas“ skysčio pavertimas kietu - išlieka.

Fibrocemento, kaip statybinės medžiagos, išorė yra 4 kartus stipresnė. Jis - atsparus ugniai, atsparus puvimui, prisitaikantis gamybos metu ir lengvasvoris.

Lanksti statybinė medžiaga

Iš karto po jo suformavimo, pluoštinis cementas vis dar yra lankstus. Tai reiškia, kad jis gali būti suformuotas į 3 dimensijų formas, gali būti įspaustas ir dėl to, kad pluošto matrica palaiko cementą ir kitas kietąsias medžiagas, jis gali būti daug plonesnis nei betonas. Susidarius kartotinei bangai drėgnoje medžiagoje, didesnės plokštės gali būti savaime laikomos ir tokiu būdu užtikrindamos puikų didelių plotų apdengimo būdą.

Lengvas, tačiau stiprus

Hidratacijos procesas reiškia, kad medžiaga tampa vis stipresnė ir suteikia betonui tvirtumo, tačiau jo svoris tampa daug mažesnis. Privalumas yra tas, kad galima pagaminti lengvą plokštę, kuri gali lengvai imituoti akmenį arba gali atkurti molio pagrindo statybinių gaminių poveikį, nereikalaujant aukštos temperatūros gamyboje. Lengvo svorio gaminius tampa lengviau transportuoti ir su jais dirbti vietoje. Fibrocementas yra greičiau montuojamas ir mažiau energijos sunaudojantis gaminys, kuris taupo išlaidas, jėgas ir Jūsų laiką. 

Atsparus ugniai 

Nors celiuliozės (medienos pluošto) medžiaga yra laikoma neorganinio cemento matrica, tačiau ji pasižymi puikiomis, ugniai atspariomis, savybėmis, kurios yra gyvybiškai svarbios žmonių profesijoms. Geriausius degumo rodiklius galima pasiekti, subtiliai keičiant žaliavas. Visi „Cembrit“ fibrocemento gaminiai yra nedegūs ir klasifikuojami pagal EN 13501-1 standartą.

Atsparus oro sąlygoms

„Cembrit“ pluoštinio cemento gaminiai yra atsparūs minusinei temperatūrai, sniegui, šalčiams ir atlydžiams, liūtims, karščiui, drėgmei ir tiesioginiams saulės spinduliams. Jie gali sugerti ir išleisti drėgmę neribotą ciklą, nepakenkdami produkto patvarumui ar tarnavimo laikui. Dėl to „Cembrit“ gaminiai idealiai tinka išoriniams paviršiams, ypač vieno sluoksnio konstrukcijoms.

Apsaugantis nuo puvimo ir drėgmės

Žaliavos ir pluoštinio cemento matricos struktūros derinys taip pat užtikrina puikų patvarumą. Fibrocementas yra atsparus pelėsių ar puvimo pažeidimams, todėl padidina medienos ilgaamžiškumą. Fibrocemente nėra metalų, todėl jis nerūdys ir nesuirs, kaip plienas bei turi mažą šilumos laidumą, todėl nesideformuos, esant aukštai temperatūrai, kaip PVC. Vis dėlto fibrocementas yra korytas, todėl idealiai tinka naudoti, esant aukštai drėgmei. Esant tokioms produkto savybėms, Jūs manytumėte, kad fibrocementas turėtų būti naudojamas visur - ir esate teisūs! Mes turime daugiau nei 80 metų fibrocemento naudojimo patirties įvairiuose Europos ir kitų šalių klimatuose. Kiekviename žemyne ​​yra gamintojų, liudijančių šios nuostabios medžiagos populiarumą ir ilgaamžiškumą. Pasikalbėkite su „Cembrit“ konsultantu apie tai, ką fibrocementas gali padaryti Jūsų projektui ir prisijunkite prie didelio patenkintų klientų būrio!