„Cembrit Cover“, tvirtas, skaidrus, lietaus ekranas su spalvinga gama. Plačiu dailylenčių spalvų spektru. Architektūriniai fasadai iš fibrocemento.

„Cembrit“ spalvotos plokštės 

„Cembrit Cover“

Sužinoti daugiau

„Cembrit Solid“

Sužinoti daugiau

„Cembrit Transparent“

Sužinoti daugiau

Spalvoto dizaino linija

Su „Cembrit“ fasadų lentomis kūrybininkai ir statybininkai gauna visas galimybes kurti norimą dizainą, nesvarbu, ar jis santūrus, akcentuotas, spalvingas ar pilnas kontrastų. „Cembrit“ siūlo didelį spalvų pasirinkimą, tuo pačiu užtikrindami aukščiausią kokybę, atsižvelgiant į orų ir UV spindulių atsparumą. Patvarumas ir ilgalaikiškumas išlieka pagrindinis kredo su visais produktais - nesvarbu, ar juodų ir tamsių ar ryškių spalvų fasadais.   Jeigu kuriate naują pastatą, ar planuojate atnaujinti namą, pasirinkdami įvairius spalvų variantus, įgyvendinsite gilesnę prasmę, kuri peržengia ne tik išvaizdą, bet ir vaidina svarbiausią vaidmenį kuriant norimą atmosferą ir poveikį.

Cembrit Cover 

Tegul spalvos įkvepia Jus ! Jūs turite galimybę pasirinkti iš tūkstančio spalvų.

CEMBRIT SOLID

Intensyviausių spalvų asortimentas sukurtas pasitelkus homogenines plokštes ir priderinus joms spalvas.

CEMBRIT TRANSPARENT

Skaidri danga užtikrina ypač didelį paviršiaus patvarumą.

CEMBRIT STRUCTURE

CEMBRIT STRUCTURE DESIGN

Aksominis sodrumas

Modernūs ir šiuolaikiški miesto fasadai su funkcija

Fasadas dažnai apibrėžia pastatą ir jo siekius - jis atspindi žmonių, gyvenančių pastato viduje ir aplink, gyvenimą. Architektai ir miestų dizaineriai dabar labiau nei bet kada galvoja, kaip fasadai galėtų veikti pagal paskirtį - nuo indėlio į energijos vartojimo efektyvumą iki protingesnio statybinių medžiagų naudojimo. „Cembrit“ fasadinės lentos sukurtos siekiant pagerinti pastato efektyvumą - su vėdinamais fasadais „Cembrit“ siūlo galimybę derinti skirtingas išorines medžiagas su ta pačia pagrindo struktūra. Siekdamas sukurti saugią gyvenamąją aplinką su sertifikuota priešgaisrine apsauga, „Cembrit“ visada stengiasi kurti geresnes dienas - Jums.

Užsakovas kaip vizionierius, architektas kaip dizaineris

Stebint žmonių, kurie užpildo pastatą, poreikius, galima ilgainiui pagerinti pastato įvaizdį, turto parduodamumą ir vertę. Architektai yra vizijos vertėjai ir problemų sprendėjai - derindami dizainą su supančia aplinka, jie pagerina rajoną ir pagerina gyvenančių žmonių gyvenimo kokybę. Futuristinė, graži architektūra, paverčianti fasadus gyvais, yra mūsų naujas kasdienybė. Ar pastatas su spalvingomis fasadinėmis lentomis neatrodys įkvepiačiai ant mokyklos sienų?

Spalvos bendrauja ir įkvėpia kūrybiškumo

Kiekviena spalva turi savitą interpretaciją ir suvokimą - balta spalva yra neutrali, mėlyna - švelni ir raminanti, žalia - gamta, geltona - komunikuoja džiaugsmą ir linksmumą, raudona - agresiją ar jėgą. „Cembrit Colorful“ dizaino linija padeda įnešti naują perspektyvą į pastato dizainą, taip pastatas tampa individualesnis ir patrauklesnis savo išvaizda.  Nuspalvink savo mąstymą ir gyvenimą, ir įgyvendink savo viziją kartu su „Cembrit Colorful“ dizaino liniją.

Spalvos naudingos mokymosi aplinkai

Spalvos architektūriniui dizainui yra būtinos. Jos veikia kartu, kad sukurtu bendrą vaizdinę erdvė, kuri rezonuotu su įvairiomis žmogaus emocijomis. „Cembrit Colorful“ dizaino linijos fasadinės lentos gerina mokymosi aplinką. Unikalus spalvų ir raštų pasirinkimas gali palengvinti bendrą mokymosi patirtį ir atmosferą. Nesvarbu, ar tai būtų prašmatnus „Cembrit Cover“, ar elastingas „Cembrit Solid“, ar rafinuotas „Cembrit Transparent“ - yra keletas variantų, kuriuos galite pasirinkti pagal savo poreikius.