„Cembrit Plank“, fibrocemento dailylentės, medienos išvaizda, lengvai prižiūrimas fasadas, „pasidaryk pats“ fasado gaminiai. Stumdymai, medžio išvaizda, stogo danga ir dailylentės, medinė danga, medžio apkalos kedras,

„Cembrit Plank“

Skaitykite daugiau

Cembrit Plank

Medžio imitacija 

Unikalus fasado sprendimas sujungia natūralaus medžio išvaizdą su fibrocemento pranašumais - nedegumu su sertifikuota priešgaisrine klase A2 - s1, d0 ir atsparumu oro sąlygoms be dažymo. Dėl aukšto fibrocemento pH, ši medžiaga yra ypač atspari dumbliams, pelėsiams ir grybeliams. Dėl unikalių savybių „Cembrit Plank“ ir „Cembrit Panel“ yra nuolat apsaugoti nuo drėgmės, puvimo, įtrūkimų ir deformacijų montuojant ir jau sumontavus. Speciali danga nuo UV apsaugo spalvas, kurios reguliariai perdažyti yra nebūtina. Sujungkite gamtos dizainą, fibrocemento stiprumą ir asmenybę.

Fibrocemento plokštės pagamintos specialistų

„Cembrit Plank“ ir „Cembrit Panel“ yra tinkamiausias pasirinkimas jūsų unikaliam fasado sprendimui. Dėl fibrocemento medžiagos funkcinės naudos „Cembrit Plank“ ir „Cembrit Panel“ nepritraukia kenkėjų. Šios medžiagos atsparios ir apsaugotos nuo patinimų ar įtrūkimų - suteikdamas daugiau vertės jūsų investicijoms. „Cembrit“ pabrėžia aukštą „Plank“ ir „Panel“ atsparumą oro sąlygoms bei ilgaamžiškumą, suteikdama 15 metų garantiją materialinei žalai, kuri gali atsirasti nepaisant tinkamo montavimo, pradedant dažų sluoksnio kokybe ir vidinės pusės danga, baigiant kaip apviniota apsauginė folija jau gatavo produkto.

Beveik nereikalaujanti priežiūros ir ilgalaikė medienos alternatyva

Aukštos kokybės „Cembrit Plank“ ir „Cembrit Panel“ fasadų sprendimai pakeičia daug priežiūros reikalaujančią medieną lauke, bei siūlo autentišką medienos išvaizdą kartu su stabilumu ir ilgu tarnavimo laiku. Mes nuolat tobuliname savo „Cembrit Plank“ ir „Cembrit Panel“, kad privačių namų savininkai galėtų kuo geriau išnaudoti mūsų produkto funkcines savybes, ir tuo pačiu staliai bei stogo montuotojai galėtu dirbti patogiai.

Savo atostogų namui pasirinkite „Cembrit Plank“

Nesvarbu, ar pasirinksite naudoti „Cembrit Plank“ savo atostogų namui, privačiai gyvenamajai vietai ar biurų pastatui, natūrali „Cembrit“ lentos išvaizda ir patvarumas suteiks jums nepakartojamą išvaizdą kuri natūraliai įsilies į aplinką. Tačiau, metai iš metų, įi kokybė jūsų nenuvils - išsiskirdama savo ribotu priežiūros poreikiu, apsaugodama jūsų pastatą nuo bet kokių oro sąlygų.    Spustelėkite žemiau, norėdami atsisiųsti naujausią „Cembrit Plank ir Panel“ brošiūrą, kad įsikvėptume daugiau inspiracijos savo ateities namams.