Lietaus stiklas, „Cembrit Patina“, dailylentė, fibrocemento lietaus stiklas, nedegios dangos, architektūriniai fasadai. Fibrocementinės plokštės. Ilgaamžė statybą. Aukšta Kokybė. Estetiškos fasado plokštės. Modernios fasado plokštės

„Cembrit Patina“ dizaino linija

Cembrit Patina Inline

Cembrit Patina Original

Cembrit Patina Rough

„CEMBRIT“ Autentiškos plokštės

„CEMBRIT“ AUTENTIŠKOS FASADŲ PLOKŠTĖS

Kolekcija „Cembrit Patina“ – tai per visą plokštės storį pigmentuotos, natūralios, išskirtinių savybių fasado plokštės. Kiekviena plokštė tokia pat individuali kaip ir pati gamta. Bėgant laikui plokštės pasidengia solidžia patina, suteikdamos fasadui charakteringą ir natūralią išvaizdą. To rezultatas – išskirtinai patvarus, priežiūros nereikalaujantis fasadas, kuris su amžiumi įgyja vis daugiau charakterio ir grožio. „Cembrit Patina“ plokščių paviršius atstumia nešvarumus, dėmes ir vandenį. Kolekcija „Cembrit Patina“ atspindi ne vien architekto viziją ir profesionalią meistrystę. Ji atspindi ir pastate, ir jo aplinkoje vykstantį gyvenimą. „Cembrit Patina“ – natūralus pasirinkimas, kai reikia tokio pastato, kurio fasadas taptų vis solidesniu pastatui senstant, nepamirštant ir estetikos. Kolekcijos „Cembrit Patina“ plokštės nors ir yra vienodos, bet tuo pačiu pažymėtos išskirtiniu individualumu. Čia ir slypi paslaptis, kaip joms pavyksta išlaikyti pastatą gyvą bėgant laikui.

Cembrit Patina Original

Toliausiai nuo įprastumo 

Susipažinkite su fasado plokšte, kuri gali atrodyti šiek tiek standartinė, tačiau yra visiškai neįprasta. Ja galima pasitikėti daugelį metų į priekį. Jos paviršius švelniai dengtas natūraliomis ir nesenstančiomis spalvomis. Laikui bėgant, ji gražiai patinuoja. O su metais, ji vis keičia ir evoliucionuoja jūsų pastato išraišką.

Cembrit Patina inline

play_video

Paleisti video

play_video
Šio vaizdo įrašo peržiūrai prašome patvirtinti marketinginius slapukus

Plona linija tarp
šešėlio ir šviesos

„Cembrit Patina Inline“ atspindi mūsų fibrocementinių gaminių tvirtumą ir ilgaamžiškumą. „Patina Inline“ fasado plokštės paviršiuje frezuoti grioveliai suteikia pastatui išsiskiriantį 3D efektą - linijos kartu su natūralia šviesa ir žiūrėjimo kryptimi suteikia pastatui gyvybės, kuris keičiasi visą dieną. Nors „Cembrit Patina Inline“ yra išskirtinė plokštė, ji puikiai dera kombinacijose su „Cembrit Patina Original“ plokštėm kai svarbu paryškinti ar patobulinti konkrečias sritis.

Cembrit Patina rough

play_video

Paleisti video

play_video
Šio vaizdo įrašo peržiūrai prašome patvirtinti marketinginius slapukus

Iš išorės švelni. Iš vidaus įstangi. 

„Cembrit Patina Rough“ yra Rustic tipo fibrocementinė plokštė pasižyminti tvirtu, tekstūruotu paviršiumi. Už šiurkščios jos išorės yra tvirta aukštos kokybės fibrocemento šerdis. Tai medžiaga, idealiai tinkanti išorės ir vidaus fasadams. „Patina Rough“ yra per visą plokštės storį pigmentuota šlifuotu paviršiumi fasado plokštė, kuri suteikia jūsų pastato išorei patrauklų natūralaus akmens išvaizdos efektą.

play_video

Paleisti video

play_video
Šio vaizdo įrašo peržiūrai prašome patvirtinti marketinginius slapukus

Cembrit Patina Signature
Pridėkite dalelę savęs.

Cembrit Patina Signature yra naujausias „Cembrit Patina“ dizaino linijos kūrinys. Ši nauja, smėlio dengta plokštė, suteiks jums galimybę kurti individualius fasado dizainus ir vizualizuoti savo idėjas su ypatingais, jūsų kurtais dizaino raštais.

„Cembrit Patina“ dizaino linija

Kiekviena fasado plokštė turi nedideles struktūros ir paviršiaus variacijas, kad atitiktų viso pasaulio architektų ir statybininkų reikalavimus, kurie ieško charakteringos tekstūros ir stipraus pirmo įspūdžio.

Cembrit Patina Vizualizatorius

Negalvok.
Išbandyk vizualizacijos įrankį

Pamatyk kaip tavo pasirinktos fasado plokštės atrodys ant pastatų.