Lietaus stiklas, „Cembrit Patina“, dailylentė, fibrocemento lietaus stiklas, nedegios dangos, architektūriniai fasadai. Fibrocementinės plokštės. Ilgaamžė statybą. Aukšta Kokybė. Estetiškos fasado plokštės. Modernios fasado plokštės

Cembrit Patina dizaino linija

Cembrit Patina Inline

Cembrit Patina Original

Cembrit Patina Rough

Autentiškos plokštės

Cembrit Autentiškos

Kolekcija „Cembrit Patina“ – tai visiškai dažytos, natūralios, išskirtinių savybių fasado plokštės. Kiekviena plokštė tokia pat individuali kaip ir pati gamta. Bėgant laikui plokštės pasidengia solidžia patina, suteikdamos fasadui charakteringą ir natūralią išvaizdą. To rezultatas – išskirtinai patvarus, priežiūros nereikalaujantis fasadas, kuris su amžiumi įgyja vis daugiau charakterio ir grožio. „Cembrit Patina“ plokščių paviršius atstumia nešvarumus, dėmes ir vandenį. Kolekcija „Cembrit Patina“ atspindi ne vien architekto viziją ir profesionalią meistrystę. Ji atspindi ir pastate, ir jo aplinkoje vykstantį gyvenimą. „Cembrit Patina“ – natūralus pasirinkimas, kai reikia tokio pastato, kurio fasadas vis gerėtų pastatui senstant, nepamirštant ir estetikos. Kolekcijos „Cembrit Patina“ plokštės nors ir yra vienodos, bet tuo pačiu pažymėtos išskirtiniu individualumu. Čia ir slypi paslaptis, kaip joms pavyksta išlaikyti pastatą gyvą bėgant laikui.

Cembrit Patina Original

Toliausiai nuo įprastumo 

Susipažinkite su fasado plokšte, kuri gali atrodyti šiek tiek standartinė, tačiau yra visiškai neįprasta. Ja galima pasitikėti daugelį metų į priekį. Jos paviršius švelniai dengtas natūraliomis ir nesenstančiomis spalvomis. Laikui bėgant, ji gražiai patinuoja. O su metais, ji vis keičia ir evoliucionuoja jūsų pastato išraišką.

Cembrit Patina inline

play_video

Vaizdo įrašas

play_video
Please accept marketing-cookies to watch this video.

Plona linija tarp
šešėlio ir šviesos

„Cembrit Patina Inline“ atspindi mūsų fibrocemento tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Su fasado plokštės frezuotais grioveliais „Patina Inline“ suteikia išsiskiriantį 3D efektą pastatui - linijos kartu su natūralia šviesa ir žiūrėjimo kryptimi suteikia pastatui gyvybės, kuris keičiasi visą dieną. Nors „Cembrit Patina Rough“ yra išskirtinė plokštė, ji puikiai dera kombinacijose su „Cembrit Patina Original“ plokštėm kai svarbu paryškinti ar patobulinti konkrečias sritis. 

Cembrit Patina rough

play_video

Vaizdo įrašas

play_video
Please accept marketing-cookies to watch this video.

Iš išorės švelni. Iš vidaus įstangi. 

„Cembrit Patina Rough“ yra rustic tipo fibrocementinė plokštė pasižyminti tvirtu, tekstūruotu paviršiumi. Už šiurkščios jos išorės yra tvirta aukštos kokybės fibrocemento šerdis. Tai medžiaga, idealiai tinkanti išorės ir vidaus fasadams. „Patina Rough“ yra permatoma lenta su smėliu išpūstu paviršiumi, kuri suteikia patrauklų akmens tipo efektą jūsų pastato dizainui.

„Cembrit Patina“ dizaino linija

Kiekviena fasado plokštė turi nedideles struktūros ir paviršiaus variacijas, kad atitiktų viso pasaulio architektų ir statybininkų reikalavimus, kurie ieško charakteringos tekstūros ir stipraus pirmo įspūdžio.
Cembrit Patina Vizualizatorius

Negalvok.
Vizualizuok ir išbandyk. 

Išbandyk Cembrit vizualizatorių ir pamatyk kaip tavo pasirinktos fasado plokštės atrodys ant pastatų.