Cembrit Patina design line

Kolekcija „Cembrit Patina“ – tai visiškai dažytos, natūralios, išskirtinių savybių fasado plokštės. Kiekviena plokštė tokia pat individuali kaip ir pati gamta.
Bėgant laikui plokštės pasidengia solidžia patina, suteikdamos fasadui charakteringą ir natūralią išvaizdą. To rezultatas – išskirtinai patvarus, priežiūros nereikalaujantis fasadas, kuris su amžiumi įgyja vis daugiau charakterio ir grožio. „Cembrit Patina“ plokščių paviršius atstumia nešvarumus, dėmes ir vandenį.
Kolekcija „Cembrit Patina“ atspindi ne vien architekto viziją ir profesionalią meistrystę. Ji atspindi ir pastate, ir jo aplinkoje vykstantį gyvenimą.
„Cembrit Patina“ – natūralus pasirinkimas, kai reikia tokio pastato, kurio fasadas vis gerėtų pastatui senstant, nepamirštant ir estetikos.
Kolekcijos „Cembrit Patina“ plokštės nors ir yra vienodos, bet tuo pačiu pažymėtos išskirtiniu individualumu. Čia ir slypi paslaptis, kaip joms pavyksta išlaikyti pastatą gyvą bėgant laikui.

Šie 3 produktai priklauso „Cembrit Patina“ dizaino linijai
Cembrit Patina Original
Cembrit Patina Rough
Cembrit Patina Inline

Norėdami gauti daugiau įkvėpimo ir instaliacijos instrukcijas, spustelėkite čia

Brošiūra

PALAIKYKIME RYŠĮ

Užpildykite formą, jei norite prenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Sužinokite mūsų naujienas bei mūsų partnerių įžvalgas

Registruodamasis “Cembrit” naujienlaiškiui gauti, aš sutinku du kartus per mėnesį gauti el. laiškus, su informacija apie specialius pasiūlymus, pakvietimą į renginius ar bendras naujienas.“Cembrit” pasaulis

“Cembrit” produktai leidžia jums atskleisti savo kūrybiškumą – tik jūsų vaizduotė gali nustatyti ribą.

Mes skatiname jus susipažinti su mūsų įkvepiančia brošiūra, kurioje rasite ir didelių, ir mažų eksterjerų ir interjerų projektų, taip pat įvairių dizainų ir stilių stogo dangų pritaikymo būdų.

Parsisiųsti brošiūrą