Coloured by the way you think

Paspaudę ant aukščiau esančių spalvų naršykite po įkvepiančią spalvų visatą.

P

Cembrit Patina Original

„Cembrit Patina Original“ plokščių ilgaamžiškumas ir paprastas naudojimas dera su jų elegantiška, dinamiška išvaizda. Laikams, kai visi ieško autentiškumo, atsakymą gali pateikti „Cembrit Patina Original“.

PLAČIAU
P

Cembrit Patina Rough

Subtili „Cembrit Patina Rough“ atspalvio ir paviršiaus tekstūros kaita suteikia fasadui iki šiol neregėtą stilingą gyvybingumą. Kiekviena plokštė yra individuali, o jos paviršiaus grožis labiausiai atsiskleidžia per saulės spindulių žaismą ir oro sąlygų kaitą.

PLAČIAU
P

Cembrit Patina Inline

„Cembrit Patina Inline“ plokštėms būdingas fibrocemento tvirtumas ir patvarumas. Tiesūs grioveliai suteikia pastatui charakterį, gylį ir išskirtinį šešėlių žaismą, saulės spinduliams slenkant pastato paviršiumi.

PLAČIAU
C

Cembrit Cover

Tegul spalvos įkvepia Jus ! Jūs turite galimybę pasirinkti iš tūkstančio spalvų.

Plačiau
S

Cembrit Solid

Intensyviausių spalvų asortimentas sukurtas pasitelkus homogenines plokštes ir priderinus joms spalvas.

Plačiau
T

Cembrit Transparent

Lai prasideda fibrocemento šou! Skaidri danga užtikrina ypač didelį paviršiaus patvarumą.

Plačiau

Cembrit Plank

Dailylentės „Cembrit“ yra puiki galimybė pakeisti daug priežiūros reikalaujančią fasadinę medieną. Jos yra tvirtinamos kaip bet kokios kitos medinio fasado alternatyvios medžiagos. Fibrocementas turi puikias savybes – dailylentės nepūva, neskyla, neišsikraipo, jų nereikia perdažyti. „Cembrit“ dailylentės tiekiamos 14 standartinių gamykliškai nudažytų spalvų. Todėl garantuojama užtikrintai patvari fasado danga. Siūlome platų spektrą dizaino galimybių. Dailylentelės yra medienos imitacijos bei lygaus paviršiaus. Galima pasirinkti ir užsisakyti norimą spalvą.

Plačiau

Cembrit Structure

Neprilygstamas spalvų gylis ir turtingumas. Structure Design kolekcijoje galite rasti metalo spalvų tonus.

Plačiau