Slapukai

Mūsų internetinėje svetainėje www.cembrit.lt, įskaitant visas susijusias internetines svetaines, yra naudojami slapukai, vadovaujantis šia slapukų politika.

  1. Svetainės savininko informacija

Cembrit
Savanorių pr.219
LT-02300 Vilnius

+370 5 2644 302

info@cembrit.fi

  1. Kas yra slapukas? 

Šiandien slapukus naudoja beveik visos internetinės svetainės ir daugeliu atvejų tai yra būtina tam, kad svetainėje būtų galima teikti tam tikrą konkrečią paslaugą.

Slapukas – tai mažas teksto failas, kuris yra saugomas vartotojo IT įrangoje (pavyzdžiui, asmeniniame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ir t.t.), kurio pagalba internetinė svetainė atpažįsta šią įrangą. Slapukus, pavyzdžiui, galima naudoti siekiant parengti interneto naudotojų naudojimosi internetine svetaine statistiką ir interneto svetainių turinio optimizavimo tikslais. Slapukas yra pasyvus failas ir negali surinkti informacijos iš naudotojo kompiuterio ar platinti kompiuterio virusų ar kitų žalingų programų. Kai kuriuos slapukus įrašo skirtingos, nei nurodyta naršyklės adresų eilutėje (URL), internetinės svetainės (trečiosios šalys). Tokių slapukų turinys gali būti bendro pobūdžio, bet jie taip pat gali būti ir, pavyzdžiui, analitinių priemonių ar įterptųjų komentarų pobūdžio. Tai reiškia, kad slapukai yra įrašyti kitų šalių, o ne tos, kuriai priklauso internetinė svetainė.

Kai kurie slapukai yra laikinai sukurti ir nustoja veikti naudotojo naršymo sesijos pabaigoje, kai naršyklė yra uždaroma (sesijos slapukai). Kiti slapukai saugomi naudotojo IT įrangoje ilgesnį laiką (nuolatiniai slapukai). Kai naudotojas vėl apsilankys toje internetinėje svetainėje, nauji sesijos slapukai bus įrašomi į laikinąją atmintį, tuo tarpu nuolatinis slapukas bus atnaujintas.

  1. Slapukai, naudojami cembrit.lt ir susijusiose internetinėse svetainėse

Internetinėje svetainėje www.cembrit.lt bei susijusiose svetainėse naudojame slapukus siekdami išanalizuoti, kaip mūsų internetinė svetainė yra naudojama bei pagerinti ir supaprastinti jūsų apsilankymą joje. Statistikoje pateikiama informacija yra anoniminė ir negali būti naudojama naudotojų identifikavimui.

Internetinėje svetainėje www.cembrit.com bei susijusiose svetainėse naudojame šiuos slapukus:

Veiklos slapukai. Šie slapukai renka anoniminę informaciją apie aplankytus tinklalapius; naudojantis Cembrit internetine svetaine jūs sutinkate, kad mes įrašytume šiuos slapukus į jūsų įrenginį. Šie slapukai renka informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi internetine svetaine, pavyzdžiui, kuris tinklalapis buvo aplankytas, ir ar buvo kokių nors klaidų pranešimų. Visa šių slapukų renkama informacija yra anoniminė.

Funkciniai slapukai. Šie slapukai yra naudojami prisiminti jūsų pasirinktus veiksmus, siekiant patobulinti jūsų naršymo mūsų internetinėje svetainėje patirtį. Šie slapukai gali būti naudojami prisiminti vardą, regioną, kuriame esate, ir teksto dydžio, šrifto ir kitų internetinės svetainės dalių, kurias galite pritaikyti, pasirinkimus.

Tiksliniai arba Reklaminiai slapukai. Šie slapukai renka informaciją apie jūsų naršymo internete įpročius, kad reklama labiau atitiktų jus ir jūsų interesus. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant apriboti matomų reklamų skaičių. Paprastai šuos slapukus įrašo reklamų bendrovės gavusios mūsų leidimą; jie įsimena, kad lankėtės šioje internetinėje svetainėje, ir šia informacija dalijasi su kitomis panašiomis organizacijomis.

Pakartotinės rinkodaros slapukai. Mes naudojame pakartotinės rinkodaros stebėjimo slapukus ir konversijos pikselius iš trečiųjų šalių, tokių kaip Google, Facebook, Instagram, LinkedIn ir Twitter, kad pristatytume savo paslaugas ir produktus reklamuojančius pranešimus per Google tinklą bei Facebook, Instagram, LinkedIn ir Twitter tinklalapiuose. Tai reiškia, kad po apsilankymo mūsų internetinėje svetainėje galite pamatyti mūsų paslaugų ar produktų reklaminį skelbimą. Jūsų asmeninė informacija nėra naudojama jokiais kitais pakartotinės rinkodaros tikslais, išskyrus mūsų paslaugų ir produktų pristatymą.

Kitos internetinės svetainės. Ši internetinė svetainė gali talpinti nuorodas į kitas svetaines ar platformas, kurios nėra mūsų valdomos ir kurioms ši politika netaikoma; tokiu atveju turėtumėte perskaityti atitinkamos internetinės svetainės ar platformos privatumo politiką.

  1. Kaip ištrinti/atsisakyti slapukų?

Tai, kaip galite ištrinti arba atsisakyti slapukų, priklauso nuo jūsų internetinės naršyklės.

Jei naršote asmeniniu kompiuteriu, galite ištrinti slapukus pasinaudodami sparčiaisiais klavišais [CTRL]+[SHIFT]+[Delete].

Jei tai neveikia arba jei naudojatės, pavyzdžiui, MAC kompiuteriu, paspauskite ant nuorodos, priklausomai nuo naudojamos naršyklės:

  1. Kodėl mes teikiame informaciją apie slapukus?  

Daugelyje šalių įstatymai reikalauja, kad naudotojai būtų informuoti apie naudotojų įrangoje įrašomus slapukus.

  1. Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų dėl šios slapukų politikos, galite susisiekti su mumis adresu at info@cembrit.fi