Privatumo politika

Ši internetinė svetainė priklauso ir yra valdoma bendrovės Cembrit Holding A/S, verslo registracijos nr. 18 33 67 74, Gasværksvej 24, 9000 Aalborg, Danija (toliau „Cembrit“ arba „mes“). 

Toliau paaiškinsime, kaip mes naudojame jūsų asmeninius duomenis, kuriuos jūs paliekate ir (arba) pateikiate apsilankydami mūsų internetinėje svetainėje („Internetinė svetainė“), naudodamiesi įvairiomis Internetinės svetainės paslaugomis.

 1. Asmens duomenų rinkimas

Cembrit yra Interneto svetainėje surinktų asmens duomenų valdytojas. Jūs visada būsite informuoti prieš mums pradedant rinkti jūsų asmeninius duomenis. Mūsų surinkti asmens duomenys gali būti, pavyzdžiui, jūsų vardas, el. pašto adresas, telefono numeris ir panašūs identifikavimo duomenys, taip pat informacija apie jūsų IP adresą, filialą/verslo sritį, interesus ir kt. 

Asmens duomenys apie jus bus renkami vienu ar keliais iš žemiau nurodytų atvejų:

 • Kai apsilankote ir naršote mūsų svetainėje
 • Kai užsiregistruojate gauti Cembrit naujienlaiškį
 • Kai susisiekiate su Cembrit
 • Kai pasinaudojate kitomis Cembrit funkcijomis bei paslaugomis
 • Kai užsisakote mėginius (pavyzdžius)
 • Kai užpildote Cembrit prašymo formas
 1. Asmens duomenų naudojimas

Asmens duomenys renkami ir naudojami šiems tikslams:

 • Naujienlaiškiams ir kitiems reklaminiams pranešimams
 • Reklaminei rinkodarai apskritai
 • Iš jūsų gautų prašymų pildymui
 • Klientų aptarnavimo ir komunikacijos paslaugų teikimui
 • Produktų ir paslaugų vystymui
 • Statistikos ir analitiniais tikslais

Kai kuriais atvejais asmens duomenų tvarkymas bus būtinas norint įvykdyti jūsų prašymus. Be to, jūsų asmens duomenų tvarkymas gali būti grindžiamas mūsų teisėtu interesu vykdyti rinkodaros veiklą ir plėtoti bei vertinti mūsų produktus ir paslaugas, taip pat rengti statistinius duomenis.

Atkreipiame dėmesį, kad Cembrit naudos jūsų asmeninius duomenis norėdami elektroniniu paštu atsiųsti jums informaciją apie produktus, naujienlaiškius ir kitą rinkodaros medžiagą tik tuo atveju, jei pateikėte savo išankstinį ir aiškų sutikimą, nebent taikomi teisės aktai leistų susisiekti su jumis be tokio sutikimo.

Cembrit saugo statistinius duomenis apie tai, kokiose Internetinės svetainės dalyse lankosi mūsų naudotojai, kokiems produktams ir paslaugoms jie teikia pirmenybę, įskaitant ir kitus pasirinkimus. Šie duomenys neapima asmens duomenų. Naudodamasi surinktais duomenimis, Cembrit kaupia žinias apie Internetinės svetainės naudojimą. Ši informacija yra naudojama Internetinės svetainės tobulinimui. Mes naudojamės visų mūsų naudotojų naršymo duomenimis, kad galėtume suprasti, kaip mūsų naudotojai, kaip bendra grupė, naudojasi Internetine svetaine, ir tokiu būdu bandome pagerinti tiek Internetinę svetainę, tiek ir mūsų skaitmenines paslaugas apskritai. Mes negalime sužinoti, iš kurio internetino tinklalapio jūs atėjote ar kur apsilankysite vėliau, kai paliksite mūsų Internetinę svetainę. Be to, mes renkame informaciją apie tai, kokius produktus mūsų naudotojai, kaip bendra grupė, renkasi labiausiai. Ši informacija taip pat naudojama Internetinės svetainės tobulinimui.

 1. Su kuo bus pasidalinta mano asmens duomenimis

Siekiant aukščiau išvardytų tikslų, jūsų asmens duomenys gali būti prieinami trečiosioms šalims, teikiančioms atitinkamas paslaugas pagal sutartis su Cembrit, pavyzdžiui, bet neapsiribojant, IT tinklo ir techninės priežiūros paslaugų teikėjais. Tokie paslaugų teikėjai asmens duomenis apdoros tik pagal mūsų nurodymus.

Tam tikromis aplinkybėmis ir vadovaujantis įstatymais gali būti būtina atskleisti duomenis tam tikroms institucijoms. Mums taip pat gali tekti atskleisti jūsų asmeninius duomenis siekiant įtvirtinti, vykdyti ar apginti savo teises.

Reorganizuojant ar visiškai arba iš dalies parduodant verslą, duomenų atskleidimas, jei jis vyktų, bus vykdomas laikantis tuo metu galiojančių teisės aktų, reguliuojančių asmens duomenų tvarkymą.

Jūsų asmeniniai duomenys nebus atskleisti trečiajai šaliai be jūsų leidimo, išskyrus aukščiau aprašytus atvejus.

 1. Duomenų tvarkymo trukmė

Jūsų asmens duomenys bus ištrinti vos mums nebereikės tvarkyti duomenų siekiant įgyvendinti vieną ar kelis iš minėtų tikslų. Tačiau jūsų duomenys gali būti tvarkomi ir laikomi anoniminėmis formomis ilgesniam laikui, jei to būtų reikalaujama įstatymiškai.

 1. Slapukai


Mūsų internetinėje svetainėje yra naudojami slapukai. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą prašome skaityti mūsų Slapukų politikoje, kurią galite rasti mūsų Internetinėje svetainėje.

Duomenų, surinktų naudojant slapukus, tvarkymo tikslai yra šie:

 • valdyti, tobulinti ir optimizuoti naudotojų patirtį ir našumą naudojantis internetine svetaine ir jos paslaugomis;
 • atlikti klientų ir naudotojų analizę bei segmentavimą, siekiant pagerinti mūsų supratimą apie savo klientus ir teikti geresnes bei patogiau pritaikytas paslaugas naudotojams, įskaitant ir jus;
 • statistikos tikslais.
 1. Saugumas

 • Siekdami užtikrinti, kad mūsų vidaus procedūros atitiktų aukštus saugumo politikos standartus, mes įdiegėme tam tikras saugumo priemones. Todėl dedame visas pastangas, kad apsaugotume jūsų asmens duomenų kokybę ir vientisumą.
 1. Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su asmeniniais duomenimis, kuriuos tvarkome ir saugome apie jus, išskyrus tam tikrų teisinių išimčių atvejus. Be to, jūs turite teisę prieštarauti duomenų rinkimui ir paprašyti apriboti jūsų asmens duomenų tvarkymą. Jūs taip pat turite teisę reikalauti mūsų ištaisyti ar ištrinti jūsų asmens duomenis, to prireikus.

Tam tikromis aplinkybėmis jūs taip pat galite paprašyti, kad mes pateiktume jūsų asmeninių duomenų apžvalgą struktūrizuotu, dažniausiai naudojamu ir mašininiu būdu nuskaitomu formatu, bei reikalauti mūsų perduoti tokius duomenis kitam duomenų valdytojui.

Jūs galite bet kuriuo metu paprieštarauti jūsų asmens duomenų tvarkymui tiesioginės rinkodaros tikslais.

 1. Sutikimo atšaukimas

Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti bet kokį savo duotą sutikimą. Jei pageidaujate atšaukti savo sutikimą, galite susisiekti su mumis adresu info@cembrit.fi. Kalbant apie naujienlaiškius ir kitą elektroninės rinkodaros medžiagą, jūs taip pat galite naudotis „atsisakyti prenumeratos“ funkcija, prieinama el. laiške arba kituose pranešimuose, kuriuos gaunate iš mūsų.

Atkreipkite dėmesį, kad jūsų sutikimo atšaukimas neturės įtakos ankstesnio duomenų apdorojimo, vykdyto prieš sutikimo atšaukimą, teisėtumui.

 1. Asmens duomenų ištaisymas ir kt.

Jei pageidaujate, kad mes atnaujintume, ištaisytume ar ištrintume mūsų turimus asmeninius duomenis apie jus, arba jei norite gauti prieigą prie tvarkomų jūsų asmens duomenų, ar turite klausimų dėl aukščiau išdėstytų gairių, galite susisiekti su mumis adresu info@cembrit.fi. Taip pat galite parašyti mums šiuo adresu:

Cembrit
Savanorių pr.219
LT-02300 Vilnius

+370 5 2644 302

info@cembrit.fi

 1. Skundai

Jei norite pateikti skundą dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo, galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba laišku, kaip nurodyta 9 punkte. Taip pat galite pateikti skundą Danijos Duomenų apsaugos agentūrai, adresu Borgergade 28, 5th floor, 1300 Copenhagen K. Denmark.