Patvarumas

Universalusis mišinys

IŠSKIRTINĖS GALIMYBĖS

Dėl kruopščiai apgalvotos ir pagamintos pluoštinės „Cembrit“ plokštės struktūros, atsižvelgiant į jos tvirtumą ir išskirtinį atsparumą beveik visoms aplinkos sąlygoms ir poveikiui, plokštės nepaprastai plonos ir lengvos.

Šis išskirtinis lengvumo ir tvirtumo derinys suteikia galimybę architektams, projektuotojams ir inžinieriams keisti nusistovėjusius įvairiausių tipų vertikaliųjų, horizontaliųjų arba nuožulniųjų atitvarų paviršių įgyvendinimo būdus – nesvarbu, viduje ar lauke.


Techninės savybės

Visoms „Cembrit“ fibrocementinėms statybinėms medžiagoms būdingos tam tikros pagrindinės savybės, dėl kurių jos puikiai tinka statybai ir projektams, kuriems būtinas neprilygstamos patrauklios išvaizdos, mažo svorio ir ilgaamžiškumo derinys.

ATSPARUMAS SMŪGIAMS IR DĖMIŲ SUSIDARYMUI

Unikalus „Cembrit“ pluošto ir cemento derinys sukurtas taip, kad jo gaminiai yra pakankamai atsparūs kasdieniams išoriniams veiksniams, tokiems kaip mechaninis pažeidimas ar dėmių atsiradimas, kurie neišvengiami kasdienėje gyvenamojoje ir darbinėje aplinkoje. Su visais atitinkamais „Cembrit“ gaminiais atliekamas „Charpie” atsparumo smūgiams bandymas.

ATSPARUMAS KLIMATO VEIKSNIAMS

„Cembrit“ fibrocementinės statybinės medžiagos visiškai atsparios neigiamos temperatūros, sniego, užšalimo iratitirpimo, lietaus (netgi stipraus), šilumos, drėgmės ir tiesioginės saulės šviesos poveikiui.

ATSPARUMAS AUGMENIJOS ATSIRADIMUI IR
PLITIMUI ANT PAVIRŠIAUS

Dėl didelio paviršiaus pH rodiklio fibrocementas nepaprastai atsparus dumblių ir bakterijų veisimuisi ir kerpių, grybelių ir pan. augimui – netgi tose klimato zonose, kur šis reiškinys yra dažna problema.

NEDEGUMAS IR ATSPARUMAS LIEPSNOS PLITIMUI

Visos „Cembrit“ fibrocementinės statybinės medžiagos yra nedegios ir suklasifikuotos pagal standarto EN 13501-1 reikalavimus. Dėl savo cheminės sudėties jos visiškai nepalaiko degimo.

NELAIDUMAS VANDENIUI

Fibrocementas gali neribotą skaičių kartų sugerti drėgmę ir išdžiūti. Dėl to visiškai nepakinta gaminio savybės ir eksploatavimo laikas. Dėl šios priežasties „Cembrit“ gaminiai puikiai tinka visų išorinių paviršių ir patalpų su pastoviu padidintos drėgmės eksploataciniu režimu apdailai.

Kuo mažiau priežiūros

ATSPARI DAUGELIUI VEIKSNIŲ

„Cembrit“ fibrocementinių statybinių gaminių sudedamosios dalims būdinga didelis pH rodiklis. Tai itin veiksmingai mažina visų rūšių organinės kilmės organizmų augimą ant paviršiaus ir tuo pačiu šio paviršiaus blukimą.

Be to, šios statybinės medžiagos ypač atsparios klimato poveikiui ir nelaidžios vandeniui. Jų paviršiaus niekada
nereikės pakartotinai dažyti, lakuoti ar kitaip atnaujinti.

Nauda jums ir jūsų klientui
• reikalauja mažiausiai priežiūros,
• mažos aptarnavimo ir priežiūros išlaidos,
• ilgas eksploatavimo laikotarpis,
• mažiausi iš vaizdos pasik eitimai ek sploatavimo laikotarpiu.

ILGALAIKĖ SAUGA

Pasaulis darosi vis labiau skaitmenizuotas, todėl gaminių identifikavimas ateityje bus svarbus atliekant visus modernizavimo ir perstatymo darbus, taip pat griaunant nebenaudojamus statinius, rūšiuojant ir šalinant atliekas.

Jeigu galite greitai ir lengvai identifikuoti produktus ir jų sudedamąsias dalis pastate, už kurį esate atsakingi arba kuriame dirbate ar gyvenate, prireikus galite lengviau pakeisti nebetinkamas naudojimui dalis arba pašalinti bet kokius defektus.