Padedame statyti geriau – ir lengviau

 

„Cembrit“ yra vienas stambiausių universalių fibrocementinių statybinių produktų gamintojų Europoje. Mūsų gaminiai ir sprendimai suteikia naujas galimybes projektavimo stadijoje, kuriant patrauklią ir ilgaamžę gyvenamąją̨ aplinką. 

Bet „Cembrit“ – daugiau nei vien gaminiai. Mes padėsime visus fasado ir konstrukcijų projektavimo darbus padaryti paprastesnius, kad jie atneštų daugiau naudos, būtų labiau įkvepiantys ir efektyvesni.

Statyba mums reiškia naujus ryšius su žmonėmis – šiandien mes padedame palengvinti dienos darbus jums, rytoj jūs padėsite kitiems.

Kiekviena diena – įsimintina.

Konsultavimas, aptarnavimas, skundai ir perdirbimas 

MES PARDUODAME PROFESINES ŽINIAS

Be profesinių žinių gaminys nieko nereiškia.  

Iš tiesų mes parduodame „Cembrit“ profesines žinias – kaip jums padėti daugiau pasiekti naudojant fibrocementinius gaminius. Kaip duoti naudos jūsų verslui ir pasirūpinti, kad būtų patenkinti jūsų klientai – taip pat ir jų klientai, gyventojai ir naudotojai.

Turimas profesines žinias savo klientams atskleidžiame laisvai – ir nemokamai. 

Skaitmeninis stuburas

NUO GAMINIO IKI PROCESO

„Neišmaniųjų̨“ statybinių medžiagų̨, netikslių pristatymų ir netvarkingų, chaotiškų statybos aikštelių laikai seniai baigėsi. Arba turėtų̨ baigtis.

Visa tai yra (arba greitai bus) sklandžiai susieta į ekonomiškai efektyvų, skaitmeniniu būdu valdomą projektavimo ir statybos darbų tvarkos procesą, sudarytą taip, kad į sutartą statybos aikštelės vietą sutartu laiku tiksliai pagal užsakymą būtų pristatytos nurodytos medžiagos, supakuotos gamykloje pagal užsakymo specifikaciją, paruošta montuoti tvarka.

Pagaminta Jums 

Tradicinės gamybos nauda daugiausia pagrįsta principu – „vienas dydis tinka viskam“ (gerai, jei taip yra iš tiesų) ir turi įtakos masto ekonomijai. 

Kita vertus, „Cembrit“ gamyklos suprojektuotos ir pastatytos, o linijos suderintos naujos kartos fibrocementinių medžiagų gamybai – jose masto ekonomija derinama su asmeninio pritaikymo ir variacijų galimybėmis, kurias suteikia skaitmeniniu būdu valdomi įrenginiai.

Tai reiškia, kad galite užsakyti plokštes, kurių išpjauti dydžiai, forma, paviršiaus apdaila, supjauti kampai, išgręžtos kiaurymės ir spalvos tiksliai atitiks jūsų architektūrinio projekto, statybos arba aplinkos apdailos plano reikalavimus. Gausite tiksliai tai, ko nori jūsų klientas.

Žinoma, jeigu norite, plokštes statybų aikštelėje galite patys supjauti reikiamų dydžių formatu rankiniais arba elektriniais įrankiais. 

Cembrit

„Cembrit“ yra dalis „Cembrit Holding A/S“ grupės fibrocementinių statybinių medžiagų gamybos lyderio Europoje. Cembrit gamina ir tiekia gaminius stogams dengti ir lauko bei vidaus sienų apdailos plokštes.

www.cembrit.com

Statybų rinkoje „Cembrit“ gyvuoja nuo 1968 metų,  anksčiau bendrovė buvo žinoma „Minerit“ pavadinimu. Įmonė specializuojasi fibrocementinių stogų, fasado dangos ir statybinių plokščių gamyboje. Šioje srityje ji yra viena iš didžiausių tokios produkcijos gamintoja. Šiuo metu bendrovėje „Cembrit“ dirba apie 200 darbuotojų, jos produkcijos apyvarta skaičiuojama milijonais eurų.

Produktai, kuriuos siūlo „Cembrit“, naudojami kaip stogų ir fasadų dangos, nepriklausomai nuo pastatų tipo. Medžiagos atitinka individualius poreikius, todėl jų pritaikymo skalė labai plati: nuo gyvenamųjų ir reprezentacinių pastatų iki visuomeninės, ūkinės ir pramoninės paskirties statinių.

Mūsų pasiekimai, gaminant, parduodant, aptarnaujant ir kitaip bendradarbiaujant ir ypač siekiant kuo platesnio vystymosi, yra sudėtinė įmonės „Cembrit Holding A/S“ politikos dalis.