Apie Cembrit

Cembrit yra dalis „Cembrit Holding A/S“ grupės – fibrocementinių statybinių medžiagų gamybos lyderio Europoje. Cembrit gamina ir tiekia gaminius stogams dengti ir išorės bei vidaus sienų apdailos plokštes.

www.cembrit.com

Statybų rinkoje „Cembrit“ gyvuoja nuo 1968 metų – anksčiau bendrovė buvo žinoma „Minerit“ pavadinimu. Įmonė specializuojasi fibrocementinių stogų, fasado dangų ir statybinių plokščių gamyboje. Šioje srityje ji yra viena iš didžiausių tokios produkcijos gamintoja. Šiuo metu bendrovėje „Cembrit S.A.“ dirba apie 200 darbuotojų, jos produkcijos apyvarta skaičiuojama milijonais eurų.

Produktai, kuriuos siūlo „Cembrit“, naudojami kaip stogų ir fasadų dangos, nepriklausomai nuo pastatų tipo. Medžiagos atitinka individualius poreikius, todėl jų pritaikymo skalė labai plati: nuo gyvenamųjų ir reprezentacinių pastatų iki visuomeninės, ūkinės ir pramoninės paskirties statinių.


Mūsų pasiekimai, gaminant, parduodant, aptarnaujant ir kitaip bendradarbiaujant ir ypač siekiant kuo platesnio vystymosi, yra sudėtinė įmonės„Cembrit Holding A/S“ politikos dalis.